Home

Espacioso Arte escena normaalaeg jalgpall Hacer Cuerda Amargura

Jalgpall: Hispaania suurklubid kõrbesid - Eesti Päevaleht

Soccernet.ee - Jalgpall on vahel julm. FC Flora võitles Nikosia Omonia  vastu nagu jõudis, pööras raske seisu normaalajaga 2:1 võiduks, aga pidi  end kõige valusamal moel ehk penaltiseerias lööduks tunnistama. Euroopa  liiga
Soccernet.ee - Jalgpall on vahel julm. FC Flora võitles Nikosia Omonia vastu nagu jõudis, pööras raske seisu normaalajaga 2:1 võiduks, aga pidi end kõige valusamal moel ehk penaltiseerias lööduks tunnistama. Euroopa liiga

Uudised
Uudised

Eesti naiste jalgpall - Публикации | Facebook

Eesti märtsis ei mängi

Südikalt mänginud Flora jäi Euroopa liiga põhiturniiri ukse taha | Jalgpall  | ERR
Südikalt mänginud Flora jäi Euroopa liiga põhiturniiri ukse taha | Jalgpall | ERR

Jalgpalli EMi blogi | Hambutu Itaalia vajas Austria alistamiseks lisaaega,  Taani küttis Walesile sauna
Jalgpalli EMi blogi | Hambutu Itaalia vajas Austria alistamiseks lisaaega, Taani küttis Walesile sauna

Ameerika jalgpall – Vikipeedia

Jalgpall: Kamerun tuli rongi alt välja - Eesti Päevaleht

Jalgpalli EM-i ennustusmängu võitjad | Jalgpalli EM | ERR

Jalgpall ja ärianalüütika osa 1: Mis on ühist mängul palliga ning mängul  andmetega? – Juhtimisinfo
Jalgpall ja ärianalüütika osa 1: Mis on ühist mängul palliga ning mängul andmetega? – Juhtimisinfo

Argentina ei suutnud tugeva teise poolaja kiuste MM-valikmängu võita |  Jalgpall | ERR
Argentina ei suutnud tugeva teise poolaja kiuste MM-valikmängu võita | Jalgpall | ERR

Jalgpalli EMi blogi | Hispaania alistas Šveitsi penaltidraamas, Itaalia  asus Belgia vastu juhtima! | Sport
Jalgpalli EMi blogi | Hispaania alistas Šveitsi penaltidraamas, Itaalia asus Belgia vastu juhtima! | Sport

BC Hundid - Huntidele meeldib ikka ka jalgpall. Normaalaeg lõppes viigiga.  Penaltid otsustasid seekord tugevama. | Facebook
BC Hundid - Huntidele meeldib ikka ka jalgpall. Normaalaeg lõppes viigiga. Penaltid otsustasid seekord tugevama. | Facebook

Normaalaeg 1:1, lisaaja... - Ott Järvela jalgpallipunker | Facebook

Eesti naiste jalgpall - Neidude U17 koondis alustas kodust UEFA  Sõprusturniiri hästi, kui viigiga lõppenud normaalaja järel alistati  penaltiseerias Liechtensteini eakaaslased. #eestijalgpall #südamejapalliga  #tüdrukudonmängus Foto: Jana Pipar | Facebook
Eesti naiste jalgpall - Neidude U17 koondis alustas kodust UEFA Sõprusturniiri hästi, kui viigiga lõppenud normaalaja järel alistati penaltiseerias Liechtensteini eakaaslased. #eestijalgpall #südamejapalliga #tüdrukudonmängus Foto: Jana Pipar | Facebook

Mõtteid spordist: Jalgpall teise nurga alt

U15 koondis alistas penaltiseerias Albaania - Uudised

Flora alustas meistriliiga uut hooaega veenva võiduga | Jalgpall | ERR

Levadia alistas Kalju, Flora lõi Legioni värava auklikuks - Eesti Premium  liiga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
Levadia alistas Kalju, Flora lõi Legioni värava auklikuks - Eesti Premium liiga - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

LOE JÄRELE: Mane eksis normaalajal, aga aitas Senegali penaltiseerias  Aafrika meistriks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
LOE JÄRELE: Mane eksis normaalajal, aga aitas Senegali penaltiseerias Aafrika meistriks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eestlastest koosnev võistkond võitis Soome jalgpalli rahvaliiga | Jalgpall  | ERR
Eestlastest koosnev võistkond võitis Soome jalgpalli rahvaliiga | Jalgpall | ERR

Jalgpall, 32 paneeli, valge | Logotrade

Eesti naiste jalgpall - Neidude U19 koondis näitas teises kohtumises Fääri  saartega südikat vastupanu, kuid pidi normaalaja viimase minuti väravast  tunnistama vastaste 1:0 paremust. | Facebook
Eesti naiste jalgpall - Neidude U19 koondis näitas teises kohtumises Fääri saartega südikat vastupanu, kuid pidi normaalaja viimase minuti väravast tunnistama vastaste 1:0 paremust. | Facebook

VIDEO | Itaalia ja Hispaania lõid normaalajal kumbki ühe värava | Jalgpalli  EM | ERR
VIDEO | Itaalia ja Hispaania lõid normaalajal kumbki ühe värava | Jalgpalli EM | ERR